vacatures.ap.be

Leefgroepbegeleider niet-begeleide minderjarige vluchtelingen

Algemene informatie

Plaats van tewerkstelling: 
Antwerpen
Provincie van tewerkstelling: 
Antwerpen
Opleiding: 
GW - Orthopedagogie
GW - Toegepaste Psychologie
Type: 
Job

Bedrijfsinformatie

Bedrijf: 
Zorgbedrijf Antwerpen

Uitgebreide informatie

Omschrijving vacature: 

Externe functieomschrijving. <p>Binnen onze jeugdzorg, vangen we vanaf augustus&nbsp;2016 bij De Zijsprong, een 12-tal niet-begeleide minderjarige vluchtelingen op. Op dit moment zijn we op zoek naar een leefgroepbegeleider die ons enthousiast en gemotiveerd team wil vervoegen, en samen met hen wil zorgen voor een leuke thuis voor de jongeren!&nbsp; Heb jij zin om je steentje bij te dragen? Solliciteer dan voor deze vacature! Indien je eerder interesse hebt om te werken in &eacute;&eacute;n van onze CKG&#39;s, kan je je ook kandidaat stellen en in aanmerking komen voor de kandidatenpool na het eerste verkennend gesprek. Er zal dan nog een tweede gesprek volgen indien er een passende vacature is binnen &eacute;&eacute;n van onze CKG&#39;s.&nbsp;</p> <p><br /> <strong>Functiebeschrijving</strong></p> <p>Als leefgroepbegeleider maak jij deel uit van het team dat instaat voor de opvang, opvoeding en begeleiding van de toevertrouwde jongeren. Dit door het concretiseren van het hulpverleningstraject van de jongere met respect voor ieders eigenheid en met aandacht voor het onwikkelingsniveau van de jongere.</p> <p style="margin-left:35.7pt">&nbsp;</p> <ul> <li>Je neemt dagelijks deel aan de leefgroepwerking in een leefgroep van jongeren tussen 12 en 18 jaar en cre&euml;ert een huiselijke sfeer</li> <li>Je engageert je voor de huishoudelijke taken die belangrijk zijn voor de huiselijke sfeer zoals koken, studiebegeleiding, ontspanning,&hellip;</li> <li>Voor jou staat de jongere altijd centraal. Hij/zij is de spil in de begeleiding en de hulpverlening, gebaseerd op de Rechtspositie van de Minderjarige</li> <li>Je cre&euml;ert een leefgroepklimaat waar jongeren zichzelf kunnen zijn, kunnen en durven &lsquo;groeien&rsquo;</li> <li>Je hecht veel belang aan een pedagogisch verantwoorde aanpak en aan het stimuleren van de ontwikkeling van de jongeren</li> <li>Je ziet nauw toe op de veiligheid en het welbevinden van de jongeren</li> <li>Je staat in voor de planning en uitvoering van activiteiten voor de jongeren, rekening houdend met hun mogelijkheden en interesses</li> <li>Je bent een laagdrempelig aanspreekpunt voor de jongeren en belangrijke derden uit de omgeving van de jongeren</li> <li>Je communiceert helder, zowel schriftelijk als mondeling, zodat er een correcte en volledige verslaggeving en dossiervorming is en de informatie makkelijk doorstroomt binnen de organisatie</li> <li>Je neemt actief deel aan zowel interne overlegmomenten zoals teamvergaderingen, briefings,&hellip;als aan externe overlegmomenten met scholen, plaatsende instanties,&hellip;</li> <li>Je hebt een voorbeeldfunctie binnen de organisatie en vooral in functie van een correcte pedagogische basishouding</li> </ul> <p>&nbsp;</p> <p><strong>Profiel</strong></p> <ul> <li>Je behaalde een bachelor diploma (ortho)pedagogie of toegepaste psychologie of hebt relevante werkervaring binnen de jeugdzorg</li> <li>Je hebt affiniteit of ervaring in het werken met niet begeleide minderjarigen.</li> <li>Je respecteert het beroepsgeheim en de privacy van de jongeren ten einde de hulpverlening op een correct deontologische wijze te kunnen uitvoeren</li> <li>Je neemt een emancipatorische en betrokken houding aan, met respect voor iedere jongere door het uitdragen van de waarden van het Zorgbedrijf ten einde aandacht te hebben voor zowel het participatieve als contextuele aspect van het begeleidingsproces</li> <li>Je kijkt uit naar een functie waarbij verantwoordelijkheid en engagement onlosmakelijk verbonden zijn.</li> <li>Je bent stressbestendig en flexibel. Deze functie vraagt dag-, avond-, nacht- &nbsp;en weekendwerk.</li> </ul> <p>&nbsp;</p> <p><strong>Ons</strong> <strong>aanbod</strong></p> <ul> <li>Een vervangingscontract van ongeveer 1 jaar&nbsp;in een&nbsp;regime van 80%, verlenging mogelijk.&nbsp;</li> <li>Opleidingsmogelijkheden die professionele groei stimuleren.</li> <li>24 dagen verlof</li> <li>Verloning volgens barema. Zorgbedrijf Antwerpen valoriseert relevante ervaring in de openbare en private sector</li> <li>Extralegale voordelen: keuze tussen maaltijdcheques en een hospitalisatieverzekering ofwel 6 extra vakantiedagen</li> <li>Je krijgt 80% terugbetaling op je abonnement op het openbaar vervoer, een bedrijfsfiets of een fietsonkostenvergoeding</li> </ul> <p style="margin-left:35.7pt">&nbsp;</p> <p><strong>Belangstelling?</strong></p> <p>Solliciteer voor deze functie via onderstaande link</p> <p>&nbsp;</p> <p><strong>Meer info?</strong></p> <ul> <li>Katrien Bevers - HR Officer job &amp; talent center&nbsp;- 03/431 91 19</li> </ul>
Binnen onze jeugdzorg, vangen we vanaf augustus 2016 bij De Zijsprong, een 12-tal niet-begeleide minderjarige vluchtelingen op. Op dit moment zijn we op zoek naar een leefgroepbegeleider die ons enthousiast en gemotiveerd team wil vervoegen, en samen met hen wil zorgen voor een leuke thuis voor de jongeren! Heb jij zin om je steentje bij te dragen? Solliciteer dan voor deze vacature! Indien je eerder interesse hebt om te werken in één van onze CKG's, kan je je ook kandidaat stellen en in aanmerking komen voor de kandidatenpool na het eerste verkennend gesprek. Er zal dan nog een tweede gesprek volgen indien er een passende vacature is binnen één van onze CKG's.

Functiebeschrijving

Als leefgroepbegeleider maak jij deel uit van het team dat instaat voor de opvang, opvoeding en begeleiding van de toevertrouwde jongeren. Dit door het concretiseren van het hulpverleningstraject van de jongere met respect voor ieders eigenheid en met aandacht voor het onwikkelingsniveau van de jongere.

Je neemt dagelijks deel aan de leefgroepwerking in een leefgroep van jongeren tussen 12 en 18 jaar en creëert een huiselijke sfeer
Je engageert je voor de huishoudelijke taken die belangrijk zijn voor de huiselijke sfeer zoals koken, studiebegeleiding, ontspanning,…
Voor jou staat de jongere altijd centraal. Hij/zij is de spil in de begeleiding en de hulpverlening, gebaseerd op de Rechtspositie van de Minderjarige
Je creëert een leefgroepklimaat waar jongeren zichzelf kunnen zijn, kunnen en durven ‘groeien’
Je hecht veel belang aan een pedagogisch verantwoorde aanpak en aan het stimuleren van de ontwikkeling van de jongeren
Je ziet nauw toe op de veiligheid en het welbevinden van de jongeren
Je staat in voor de planning en uitvoering van activiteiten voor de jongeren, rekening houdend met hun mogelijkheden en interesses
Je bent een laagdrempelig aanspreekpunt voor de jongeren en belangrijke derden uit de omgeving van de jongeren
Je communiceert helder, zowel schriftelijk als mondeling, zodat er een correcte en volledige verslaggeving en dossiervorming is en de informatie makkelijk doorstroomt binnen de organisatie
Je neemt actief deel aan zowel interne overlegmomenten zoals teamvergaderingen, briefings,…als aan externe overlegmomenten met scholen, plaatsende instanties,…
Je hebt een voorbeeldfunctie binnen de organisatie en vooral in functie van een correcte pedagogische basishouding

Profiel: 

Je behaalde een bachelor diploma (ortho)pedagogie of toegepaste psychologie of hebt relevante werkervaring binnen de jeugdzorg
Je hebt affiniteit of ervaring in het werken met niet begeleide minderjarigen.
Je respecteert het beroepsgeheim en de privacy van de jongeren ten einde de hulpverlening op een correct deontologische wijze te kunnen uitvoeren
Je neemt een emancipatorische en betrokken houding aan, met respect voor iedere jongere door het uitdragen van de waarden van het Zorgbedrijf ten einde aandacht te hebben voor zowel het participatieve als contextuele aspect van het begeleidingsproces
Je kijkt uit naar een functie waarbij verantwoordelijkheid en engagement onlosmakelijk verbonden zijn.
Je bent stressbestendig en flexibel. Deze functie vraagt dag-, avond-, nacht- en weekendwerk.

Arbeidsvoorwaarden: 

Een vervangingscontract van ongeveer 1 jaar in een regime van 80%, verlenging mogelijk.
Opleidingsmogelijkheden die professionele groei stimuleren.
24 dagen verlof
Verloning volgens barema. Zorgbedrijf Antwerpen valoriseert relevante ervaring in de openbare en private sector
Extralegale voordelen: keuze tussen maaltijdcheques en een hospitalisatieverzekering ofwel 6 extra vakantiedagen
Je krijgt 80% terugbetaling op je abonnement op het openbaar vervoer, een bedrijfsfiets of een fietsonkostenvergoeding

Belangstelling?

Solliciteer voor deze functie via onderstaande link
www.zorgbedrjif.antwerpen.be/jeugdzorg/

Meer info?

Katrien Bevers - HR Officer job & talent center - 03/431 91 19

Solliciteren

Beschikbaarheid vacature: 
7 mei, 2019 to 7 juli, 2019
E-mail sollicitaties: 
katrien.bevers@zorgbedrijf.antwerpen.be
Plaats: 
Antwerpen
Straat en huisnummer: 
Ballaarstraat 35
Postcode: 
2018
Image CAPTCHA
Enter the characters shown in the image.